Вийшов друком черговий, № 27 (301) випуск газети “Про вплив на довкілля”

У номері: про підготовку України до впровадження екологічного законодавства ЄС, розвиток галузей на основі критичних корисних копалин, нові аукціони на надрокористування та інші актуальні події у сфері довкілля й природних ресурсів.

  • повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, автомобільної дороги державного значення М-06 Київ – Чоп, ДП «Ліси України» (філія «Карпатський лісовий офіс»), КП Дунаєвецької міської ради «Лісовик», ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування»;
  • оголошення про початок громадського обговорення звітів з ОВД вітрової електростанції «Козятинська ВЕС» та лісогосподарського підприємства «Корюківкаліс»;
  • повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємств «ФУДЛАЙН ПРОДАКШН», «УКРТЕЛЕКОМ», «ТЕПЛО-ІНВЕСТ ГРУП», «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС».