Остап Семерак: “Міністерство представить нові підходи до надрокористування”
«Завдання Мінприроди – створення інвестиційно привабливих умов в галузі видобутку надр (газ, нафта, вода та інші) та запровадження чіткої і прозорої процедури видачі ліцензій», – зазначив Міністр
