Виправна колонія № 119, що розташована в селі Мартусівка, Бориспільського району Київської області порушила ст. ст. 44, 48. 49 Водного кодексу України та ст. 38 Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища».
Державною екологічною інспекцією в Київській області було встановлено, що Бориспільською виправною колонією № 119 здійснювалося самовільне використання підземних водних ресурсів.
Відповідно до довідки, яку надало керівництво колонії, об’єм використаної води із свердловин за період з 25.05.2006 року 25.06.2009 року складає 171085, 2 куб.м.
На основі проведеного розрахунку збитків, заподіяних державі внаслідок самовільного використання підземних вод за вищезазначений період часу – сума збитків становить 43481,07 грн.
Міністерство охорони навколишнього природного середовища України