Відбулося перше засідання Громадської ради при Держгеонадрах
18 січня 2022 року відбулося засідання Громадської ради при Державній службі геології та надр України. Збори пройшли у змішаному форматі. Участь у заході взяли представники громадянського суспільства та працівники Держгеонадр. На засіданні за результатами голосування Павла Жилу було обрано головою Громадської ради при Державній службі геології та надр України, заступником – Ксенію Оринчак, секретарем – […]
