5 ГВт нових потужностей ВДЕ може бути побудовано в Україні після синхронізації з ENTSO-E
17 лютого, генеральний директор ДТЕК ВДЕ Маріс Куніскіс взяв участь у форумі Renpower Ukraine 2022, де обговорювали процес синхронізації енергосистеми України з європейським ринком електроенергії. Вже 24-26 лютого українська енергосистема працюватиме в ізольованому режимі, що є одним із етапів підготовки країни до приєднання до ENTSO-E. Заходи, які мають на меті синхронізацію енергосистем, планується завершити у 2023 […]
