Протягом минулої доби, внаслідок продовження відлиги та опадів, на річках Карпатського регіону тривало проходження паводку, повідомляє УкрГМЦ. Найбільш інтенсивні підвищення рівнів води відбувались на річках Закарпатської області загальною висотою: на ділянці Верхньої Тиси та на її притоках до 1,2 м, на Тисі від м. Тячів до м. Вилок та у пониззі р. Боржави на 1,6-1,9 м. На Дністрі та його гірських притоках, Пруті, Сіреті та їх притоках висота паводкової хвилі становить 0,2-0,6 м, паводок на річках Карпат проходить без негативних наслідків.
На рівнинних річках України продовжувались повільні незначні підвищення рівнів води на 1-5 см за добу, без загрози негативних наслідків; на українській ділянці Дунаю після проходження невисокого паводку відбувалось зниження рівнів води на 4-11см за добу.
На р. Інгулець, внаслідок роботи каналу Дніпро-Інгулець, у створі поста Олександро-Степанівка (Кіровоградська обл.) перевищення відмітки виходу води на заплаву становить 0,50 м.
У зв’язку з утриманням високих позитивних температур повітря, на річках та водосховищах держави тривало зменшення льодоутворення. Льодові явища переважно у вигляді заберегів та неповного льодоставу утримуються на окремих ділянках рівнинних річок; річки Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської областей та водосховища Дніпровського каскаду (окрім Київського та Канівського водосховищ, де на мілководдях спостерігаються забереги, битий лід та тонкий льодостав) повністю очистились від льодових явищ.
Рівень води р. Дніпро у Києві біля моста “Метро” за минулу добу змінювався від 479 см до 452 см, а на 8 год 10 січня становив 469 см над “0” поста (91,69 м БС). Температура води на 8 год 10 січня становила 1,2 град. С, на річці сало.
Об’єм води у каскаді Дніпровських водосховищ (без Каховського вдсх.) станом на 9 січня дорівнював 19,541 куб.км (вільна ємність – 6,117 куб.км).