2023-12-28

«Укрнафта» продовжила терміни пошуку партнерів для спільної розробки нафтових та газових родовищ

ПАТ «Укрнафта» продовжило терміни пошуку партнерів для спільної розробки нафтових та газових родовищ до 1 березня 2024 р.

Станом на кінець грудня 2023 р. співпрацею вже зацікавилися 25 компаній, включаючи як українські компанії, так і компанії з 7 країн Європи та Північної Америки. Це профільні інвестори, сервісні, інвестиційні (зокрема, кілька міжнародних консорціумів) та консалтингові компанії.

З урахуванням того, що не всі потенційні партнери встигли детально ознайомитися з можливостями 21 родовища (10 родовищ розташовані на заході та 11 - на сході України) та з метою забезпечення умов прозорого процесу подання та розгляду заявок, менеджмент ПАТ «Укрнафта» ухвалив рішення продовжити терміни отримання заявок.

Під час розгляду заявок компанія надаватиме перевагу Угодам про розподіл продукції (Product Sharing Agreement), що дозволять повністю розкрити потенціал родовищ з достатніми запасами, але низькими темпами видобутку.

Нагадаємо, що запаси категорії 2P, тобто доведені та ймовірні запаси родовищ, доступ до яких «Укрнафта» пропонує потенційним партнерам, складають понад 12 млн тонн нафти і понад 31 млрд куб. м газу.

«Укрнафта» пропонує родовище та право користування наявною видобувною інфраструктурою. Партнер має розробити план розвитку для інтенсифікації видобутку, забезпечити фінансування та технології.

Після ретельної оцінки всіх отриманих пропозицій, будуть проведені переговори та обрані переможці окремо для кожного родовища. Угоди про розподіл продукції має остаточно затвердити Кабінет Міністрів України.

Прибуткова продукція між «Укрнафтою» та партнерами розподілятиметься згідно з узгодженими умовами.

Більш детально алгоритм подання заявок та відбору потенційних інвесторів дивіться за посиланням:
Контакти для подання заявок:
[email protected]
+38 044 506 10 69
[email protected]
(Олексій Зіньков, Директор департаменту стратегії та інвестицій).