2016-08-17

«Укргазвидобування» отримало 9 нових спецдозволів на користування надрами

ПАТ «Укргазвидобування» отримало 9 нових спецдозволів на користування надрами. Таке рішення прийняли 17 серпня, під час другого чергового засідання нового складу Комісії з питань надрокористування.

«Укргазвидобування» отримало 9 нових площ на користування вуглеводнями. На цих ділянках «Укргазвидобування» планує проводити геологічне вивчення з подальшою дослідно-промисловою розробкою.

Йдеться про:
1. Колонтаївську площу (Харківська обл.)
2. Мусієнківське родовище (Дніпропетровська обл.)
3. Морозівсько-Савинську площу (Харківська обл.)
4. Східно-Хрестищенську площу (Харківська обл.)
5. Південно-Василенківську площу (Харківська обл.)
6. Тимченківсько-Біляївську площу (Харківська обл.)
7. Приштокову площу (Харківська обл.)
8. Ілемківсько-Лолинську площу (Івано-Франківська обл.)
9. Попаснянсько-Самаринську площу (Дніпропетровська обл.)

Строк користування надрами для геологічного вивчення з подальшою ДПР становить 10 років.

«Сьогодні під час засідання члени оновленої комісії рекомендували надати 9 нових спецдозволів «Укргазвидобування» на користування природим газом, нафтою та конденсатом. Ми вважаємо, що оперативний підхід Держгеонадр до збільшення спецдозволів для «Укргазвидобування» сприятиме збільшенню видобутку газу в країні, а значить наблизить нашу державу до енергетичної незалежності. Сьогодні це є однією із ключових позицій програми уряду. Загалом за останні 15 днів серпня «Укргазвидобування» отримало 16 нових спецдозволів, а до чотирьох внесли зміни», - прокоментував результати засідання Комісії з питань надрокористування керівник Держгеонадр Микола Бояркін.

Нагадаємо, 2 серпня ПАТ «Укргазвидобування» отримало 7 нових спецдозволів на користування надрами, до 4 було внесено зміни. Тоді, Держгеонадра оперативно відреагувала на отримання юстованого «Положення про Комісію з питань надрокористування» та за дорученням віце-прем’єр-міністра в одноденний термін провела засідання нової Комісії. До її складу увійшли працівники Держгеонадр, Мінприроди, Кабміну, НАНУ, Державної комісії по запасах, Громадської ради при Держгеонадрах, ДНВП «Геоінформ України» і т.д