2007-09-27

Україна. Визначено переможців ХХХІ спартакіади працівників ПДРГП «Північгеологія»

За підсумками ХХХІ спартакіади з-поміж працівників північного державного регіонального геологічного підприємства «Північгеологія» переможцем змагань в загальнокомандному заліку чи не вперше за роки проведення спартакіад стала команда «Титан». Друге і третє призові місця посіли команди «Бурштин» і «Правий берег» відповідно. Четверте і п`яте місця зайняли команди «Моноліт» і «Пошук».

Нагадаємо, спартакіада тривала з 17 по 22 вересня на базі пансіонату «Геолог» в смт Гурзуф (АР Крим). Між собою змагалися 5 команд, по 30 учасників в кожній, а саме: «Моноліт» – команда представників київських підрозділів, «Пошук» – також команда представників київських підрозділів, «Правий берег» – представники Правобережної ГЕ, «Бурштин» – представники Рівненської ГЕ та Ковельської ГЕ, «Титан» – представники Житомирської ГЕ.

Змагання проводилися на спортивних майданчиках пансіонату «Геолог» та МДЦ «Артек» з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, спортивне орієнтування, шахи, шашки, настільний теніс, легкоатлетична естафета, легкоатлетичне триборство, перетягування канату.

Продуктивний горизонт