2010-05-25

Україна. Відбулися громадські слухання проекту "Програми розвитку мінерально-сировинної бази Львівської області"

За ініціативи Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області відбулися громадські слухання розробленого ДП „Західукргеологією” НАК „Надра України” на замовлення Головного управління економіки ЛОДА проекту „Програми розвитку мінерально-сировинної бази Львівської області”, в якій наведено аналіз сучасного стану сировинної бази, висвітлено проблеми використання та перспективи подальшого її розвитку терміном реалізації 2006-2010 р.р.

Головною метою Програми є забезпечення раціонального використання надр, планування і залучення коштів з державного, обласного, місцевих бюджетів, та інвесторів, власних коштів підприємців, спрямованих на реалізацію її заходів.

Відомо, що основними напрямками для нарощування сировинної бази області є проведення геологорозвідувальних робіт на нафту і газ, кам’яне вугілля, питні і мінеральні води, будівельні матеріали і сировина для будівельної промисловості. За експертними оцінками у світі прогнозується підвищення рівня споживання енергетичних ресурсів, сировини для сільського господарства, кольорових, рідкісних і благородних металів. З кожним роком загострюється проблема забезпечення населення водою питної якості.

З метою поліпшення розвитку мінерально – сировинної бази Держуправління ініціює доопрацювання розробниками та затвердження обласною Радою проекту „Програми розвитку мінерально – сировинної бази Львівської області”.

Міністерство охорони навколишнього природного середовища України