2021-08-25

Україна та США створять Платформу для стратегічного діалогу в сфері енергетики

Україна та Сполучені Штати Америки створять спільну Платформу стратегічного діалогу в сфері енергетики, метою якої буде здійснення енергетичного переходу та зміцнення енергетичної безпеки України. Про це повідомиляє пресцентр Міненерго

«Платформу стратегічного діалогу (SECD) важливо використовувати для розробки практичних рішень для підтримки енергетичного переходу України та підвищення її енергетичної безпеки… SECD буде охоплювати різні сфери, зокрема, декарбонізацію, енергетичну безпеку, включно з кібербезпекою», - зазначено в повідомленні.

Сторони обговорили результати тристоронньої зустрічі між міністрами енергетики США, Німеччини та України, і конкретні кроки щодо забезпечення енергетичної безпеки України. У цьому контексті обговорили протидію проєкту Північний потік-2 і методи запобігання використанню Росією газу як зброї проти України.

«Стратегічний діалог у сфері енергетики та клімату – це інструмент для енергетичного співробітництва між Україною та США» - наголосив Герман Галущенко.