2018-10-26

Конференція «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування» - підсумки

8–12 жовтня 2018 р. в м. Трускавець Львівської області відбулась П’ята Міжнародна науково-практична конференція «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування», організована Державною комісією України по запасах корисних копалин за підтримки Державної служби геології та надр України. 

В роботі Конференції прийняли участь понад 250 спеціалістів, з них понад 40 докторів та 65 кандидатів наук, провідні фахівці Навчально-наукового інституту «Інститут геології» Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Інституту геологічних наук НАН України, Інституту геології та геохімії горючих копалин НАН України, ДП «Український державний геологорозвідувальний інститут», Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу, Львівського національного університету ім. І. Франка, ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України», Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, Брестського державного університету імені А.С. Пушкіна, представники міжнародної консалтингової компанії «Ryder Scott», міжнародної нафтової консалтингової компанії «Miller and Lents», міжнародної компанії «OGRE Systems» АТ «Укргазвидобування», ДТЕК Нафтогаз, ДТЕК Енерго, ПАТ «НАК «Надра України», НДПІ ПАТ «Укрнафта», ТзОВ «Інститут «ГІРХІМПРОМ», ДП «СКК «Моршинкурорт» та інші представники провідних державних та приватних видобувних та сервісних компаній геологічної, гірничо- та нафтодобувної галузей, органів місцевого самоврядування, надрокористувачі.

Учасники конференції одностайно відзначили високий рівень фундаментальних і прикладних досліджень, представлених у доповідях і орієнтованих на вирішення актуальних наукових і практичних завдань у галузі надрокористування, геології, екології та медичної геології; активну участь у роботі конференції та зростаючий інтерес до проблем надрокористування міжнародних компаній; відмічено, що незважаючи на високі результати наукових досліджень і можливість їх реального використання у виробництві, практично відсутні взаємовідносини «наука-виробництво».

Детальна інформація - на веб-сайті ДКЗ, фото - на веб-сайті конференції.