2004-08-20

До нагород у шести видах спорту

Як ми повідомляли, на виконання Цільової комплексної програми "Фізичне виховання – здоров'я нації", затвердженої Указом Президента України, та спільної постанови Держкомспорту України, Федерації професійних спілок України і Центральної ради ФСТ "Спартак" у Броварах пройшли фінальні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади серед галузевих профспілок та регіональних організацій товариства "Спартак". Спортсмени-виробничники змагалися за нагороди у шести видах спорту: армспорті, гирьовому спорті, легкій атлетиці, тенісі настільному, шашках та міні-футболі.

Відкриття спартакіади, учасникам якої надіслали вітання Президент України Леонід Кучма та Прем'єр-міністр України, президент НОК Віктор Янукович, вилилось в прекрасно організоване свято з цікавою концертною програмою, а закінчилось все імпровізованим феєрверком. Оргкомітет на чолі з міським головою Броварів Віктором Антоненком зробив усе, щоб змаганння пройшли успішно.

У загальнокомандному заліку серед команд галузевих профспілок першої групи І місце виборола команда ВАТ "Укртелеком" (голова профспілки - А. Циганюк) - 15 очок, ІІ місце - Рада профспілки працівників газових господарств України (голова - І. Яровий) - 31 очко, ІІІ місце - Рада профспілки працівників нафтової і газової промисловості України (голова - О. Попел)- 32 очки.

Серед команд галузевих профспілок другої групи: І місце -Українська Федерація профспілкових організацій - профспілка працівників спільних підприємств (голова - А. Михайленко) - 11 очок, ІІ - Об'єднана профспілкова організація УДППЗ "Укрпошта" (голова - М. Здоренко) - 24 очки, ІІІ - ЦК профспілки авіапрацівників України (голова -І. Звінник) - 26 очок.

Обласні організації ФСТ "Спартак" вишикувались наступним чином: І місце - Харківська обласна організація - 8 очок (голова - І. Туник), ІІ - Житомирська - 12 очок (голова -М. Самборський), ІІІ - Черкаська - 12 очок (голова -Ю. Мовчан).

З-поміж команд галузевих профспілок найбільш вдало виступили спортсмени ВАТ "Укртелеком", які мають 5 чемпіонів, Рада профспілки працівників газових господарств України - 4. Абсолютним переможцем в гирьовому спорті стали Володимир Яковенко із ЦК профспілки працівників культури України та Валентин Масіяш із ВАТ "Укртелеком", які підняли гирю 257 разів. А найстарший учасник змагань з гирьового спорту 58-річний Давид Кльонов з Харківської дирекції ВАТ "Укртелеком" виграв змагання у ваговій категорії понад 90 кг. Його результат - 205 поштовхів.

В усіх видах програми легкої атлетики рівно виступили спортсмени-виробничники із Ради профспілки працівників газових господарств України, які тут посіли І місце. ЦК профспілки працівників геології, геодезії та картографії України відзначились чемпіонами у 3-х видах легкої атлетики: 100 м жінки - Марина Літвякова і чоловіки - Іван Каран та у стрибках у довжину серед чоловіків - Дмитро Куча.

В бігу на 800 метрів серед чоловіків кращим був Геннадій Зелінський із ЦК профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України. У змаганнях з міні-футболу у напруженій боротьбі І місце виборола дружня команда Ради профспілки працівників нафтової та газової промисловості України, яка виграла з рахунком 4:3 у команди ЦК профспілки геології, геодезії та картографії України, повідомили з Центральної ради ФСТ "Спартак".