2023-11-22

Держгеонадра оголосили торги з продажу 15 спецдозволів

Державна служба геології та надр України оголосила проведення дев’ятих аукціонів у 2023 році, на які запропонувала ділянки надр з покладами бурштину, підземних вод питних, піску, граніту, гравію, кам’яного вугілля, вапняку, торфу, піщано-галькового матеріалу, гіпсу. Загальна початкова ціна лотів становить 155 561 282,23гривні. Торги заплановані на 7 грудня і проходитимуть на платформі Прозорро.Продажі в режимі реального часу.

Всі об’єкти номіновані надрокористувачами.

«Бізнес готовий інвестувати в розробку надр, а проведення електронних аукціонів є дієвим інструментом, що забезпечує прозору процедуру надання спеціальних дозволів у користування, створює умови для визначення ринкової ціни лоту, – пояснює очільник Служби Роман Опімах. – Геологічна галузь є основою сталого й ефективного розвитку національної економіки. Тому зараз дуже важливо продовжувати працювати на повну, навіть у ці важкі для країни часи, щоб зберегти робочі місця та сплачувати податки».

Перелік ділянок надр, що запропоновані на дев’яті аукціони 2023 року:

- Ділянка Єльне-2 
- Ділянка надр Вишнянська, де розташовані свердловини № 1-пр та № 2-пр 
- Ділянка надр «Маринівська», де розташована свердловина № 104 
- Подолівська ділянка Подолівського родовища 
- Воронянське-1 родовище 
- Комарівська ділянка 
- Ділянка Бернова 
- Поле шахти № 9 Нововолинська (пласти n8, n7в) 
- Вилянська ділянка 
- Ділянка Реть родовища Ретіївське 
- Ділянка Неполоківці-1 
- Ділянка Завалля-2 
- Ділянка Завалля-1 
- Ділянка Кутська 
- Чорнопотіцьке родовище 

Раніше повідомлялося, що Державна служба геології та надр України провела восьмі аукціони в 2023 році, на яких продала п’ять спеціальних дозволів на користування надрами.