Олексій Соболев переконаний, що найкрупніше міністерство швидше ухвалюватиме рішення і прибере зайву бюрократію
Новостворене Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства стало найбільшим у складі уряду. За словами новообраного глави відомства, штат нового Мінекономіки тепер налічує близько 1500 співробітників. Олексій Соболев розповів, що керівництво нового міністерства провело зустрічі з командами двох об’єднаних міністерств – Мінагрополітики та Міндовкілля. За словами Соболева, колективам представили заступників, які відповідатимуть за ключові напрямки. Серед […]

