З 1 по 4 листопада у Львові відбудеться Сьома міжнародна науково-практична конференція «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування» за організації Державної комісії України по запасах корисних копалин. Конференція відбуватиметься у гібридному форматі — спікери та слухачі зможуть долучитися також онлайн. Реєстрація учасників події триває до 29 жовтня.
У листопаді Львів стане майданчиком для обміну практичним досвідом та думками вітчизняних і міжнародних фахівців провідних компаній геологічної, гірничої та нафтодобувної галузей, а також надрокористувачів і представників влади щодо розвитку сфери геології та надрокористування, розвитку міжнародного співробітництва, залучення інвестицій у мінерально-сировинний комплекс, геологічного вивчення та використання надр.
Основні напрямки обговорення:
● Реформування сфери використання надр: прозорість, відкритість, доступність;
● Управління ресурсами корисних копалин для сталого розвитку;
● Інвестиційний потенціал мінерально-сировинної бази України;
● Методика і практика геолого-економічної оцінки родовищ корисних копалин;
● Стратегічні родовища корисних копалин для сталого розвитку економіки та обороноздатності держави;
● Критична сировина та перспективи її використання в Україні;
● Оцінка запасів та ресурсів корисних копалин за класифікаційними системами PRMS і CRIRSCO;
● Енергетична незалежність України. Нарощування енергетичного потенціалу держави;
● Екологічні питання у зв’язку з розробкою родовищ корисних копалин;
● Використання підземних вод. Переоцінка запасів та ресурсів підземних вод;
● Відновлювані джерела енергії: Стан та перспективи;
● Декарбонізація та її розвиток в Україні.
Протягом конференції також заплановані майстер-класи з оцінки запасів та ресурсів корисних копалин за класифікаційними системами PRMS і CRIRSCO.
Місце проведення: Premier Hotel Dnister (м. Львів, вул. Матейка, 6).
Долучитися до конференції офлайн зможуть лише вакциновані учасники або відвідувачі, які мають негативний результат ПЛР-тесту.
Деталі та реєстрація — за посиланням.
Конференція відбудеться за підтримки Державної служби геології та надр України, ТОВ «Геологічна інвестиційна група», АТ «Укргазвидобування», ЛНУ імені Івана Франка, ІФНТУНГ, ННІ «Інститут геології» КНУ імені Тараса Шевченка, ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України», Інституту геологічних наук НАН України, ДТЕК, ТОВ «Геопроф», ПП«Нордік», ТОВ «Західнадрасервіс», ПП «Проект-буд», ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ», Полтавська газонафтова компанія, Avellana Gold Ltd, ТОВ «ГЕО-КРАТОН», групи компаній КАІ.