Держгеонадра реорганізують три підпорядковані підприємства

Державна служба геології та надр України розпочала реорганізацію трьох підпорядкованих державних підприємств. Йдеться про ДП «Українська геологічна компанія», ДНВП «Геоінформ України» та ДГП «Укргеофізика», які буде перетворено на товариства з обмеженою відповідальністю.

Відповідні накази підписав т.в.о. голови Держгеонадр Леонід Музикус 27 лютого 2026 року №№ 84, 85 та 86.

Згідно з документами, державні підприємства реорганізують у ТОВ із формуванням відповідних комісій з перетворення та інвентаризації. Також визначено строки заявлення вимог кредиторами — протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про реорганізацію, та окреслено завдання для відповідальних осіб.

Головою комісії з перетворення та інвентаризації ДП «Українська геологічна компанія» призначено заступника генерального директора з розвитку Олексія Задорожного.

Комісію з перетворення та інвентаризації ДНВП «Геоінформ України» очолив в.о. генерального директора Павло Бовсунівський.

За реорганізацію ДГП «Укргеофізика» відповідатиме комісія під головуванням начальника геологічного відділу Андрія Толкунова.