Протягом минулої доби, тривав ріст рівнів води на Верхньому Дніпрі (у межах країни), Десні нижче Макошиного та її притоках (Сейм, Снов), окремих ділянках річок суббасейнів Середнього Дніпра та Сіверського Дінця з добовою інтенсивністю 1-4 см. Формується максимальний рівень паводку на Десні в створі поста Макошине з загальною амплітудою підвищення рівня води на 1,0 м над передпаводковим рівнем, без негативних наслідків.
На зарегульованих ділянках Південного Бугу та його приток (Рів, Синюха) та на р. Мерло (суббасейн Середнього Дніпра) добова зміна рівнів води становила 15-54 см, без негативних наслідків.
На решті річок країни тривав малозмінний режим осінньої межені з переважанням спаду рівнів води на 1-12 см та утриманням їх без змін на багатьох ділянках річок.
На р. Інгулець, внаслідок роботи каналу Дніпро-Інгулець та зміни режиму роботи водосховищ, у створі поста Олександро-Степанівка (Кіровоградська обл.) перевищення відмітки виходу води на заплаву становить 1,0 м.
На окремих ділянках річок рівні води утримуються близькими до найнижчих меженних за багаторіччя, а на притоці Прип’яті р. Турія та у верхів’ї р. Ворскла (суббасейн Середнього Дніпра) – спостерігаються нижчими за них.
На окремих ділянках приток Прип’яті (Волинська, Житомирська обл.), річках Середнього і Нижнього Дніпра (Київська, Черкаська, Полтавська, Харківська, Дніпропетровська обл.) утримуються ділянки стоячої води; у верхів’ї р. Оріль (суббасейн Нижнього Дніпра, Харківська обл.) стік відсутній.
Рівень води р. Дніпро у Києві біля моста “Метро” за минулу добу змінювався від 459 см до 436 см, а на 8 год 30 жовтня становив 450 см над “0” поста (91,50 м БС). Температура води на 8 год 30 жовтня становила 10 град. С.
Об’єм води у каскаді Дніпровських водосховищ (без Каховського вдсх.) станом на 29 жовтня дорівнював 20,906 куб.км (вільна ємність – 4,752 куб.км).