2009-03-05

Україна. У січні-лютому 2009 р. ДК «Укргазвидобування» збільшила видобуток природного газу

У січні-лютому 2009 року ДК «Укргазвидобування» збільшила видобуток природного газу порівнянні з відповідним періодом 2008 року на 123,5 млн. куб. м. Обсяги видобутку природного газу по компанії за перші два місяця цього року склали 2 млрд. 635 млн. куб. м. Газового конденсату та нафти було видобуто 130 тис. т, що на 3,3 тис. т більше запланованого, повідомляє прес-служба ДК «Укргазвидобування».

Бурове управління «Укрбургаз» закінчило будівництво 13 нафтових та газових свердловин та передало в експлуатацію 12 свердловин. Всього за перші два місяця 2009 р.  в експлуатацію введено 19 нових свердловин, що на 3 свердловини більше у порівнянні з аналогічним періодом 2008 р.

Пошуково-розвідувальні роботи у січні-лютому проводилися  на 20 площах та 37 родовищах ДК «Укргазвидобування». В результаті робіт було відкрито Мигринське нафтогазове родовище в Луганській області та розширені контури газових покладів Вишнянського родовища в Львівській області.

З метою експлуатації покладів важко видобувної нафти розпочато буріння глибокої свердловини №65 «Східна Полтава» проектною глибиною 5360 м із субгоризонтальним закінчення стовбура. Проведення інтенсифікації видобутку вуглеводнів за рахунок гідророзривів пластів  на трьох свердловинах Кобзівського газоконденсатного родовища дозволило вдвічі збільшити їх дебети. Як підкреслив директор ДК «Укргазвидобування» Ілля Рибчич: «Саме організаторські заходи з активізації дій кожної видобувної ланки, цілодобова, спрямована на нарощування видобутку робота в бурінні, капітальному ремонті та інтенсифікації всіх виробничих процесів дозволили нам в надзвичайно напружений період на початку року  щодобово надавати населенню України додатково по 3 млн. куб. м природного газу».

Продуктивний горизонт