2018-07-12

Оголошення про пошук консультанта для юридичної підтримки законопроекту щодо ІПВГ

ЗАПИТ ЛИСТІВ ДО ВИСЛОВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(консультаційні послуги, індивідуальний консультант)
Україна

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

Проект підтримки процесу забезпечення реалізації Ініціативи прозорості видобувних галузей

Грант № TF0A1759

Назва завдання: „Юридична підтримка  законопроекту щодо ІПВГ” 

№ завдання (за Планом закупівель): А-5

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України отримало від Світового Банку фінансування на реалізацію Проекту підтримки процесу забезпечення реалізації Ініціативи прозорості видобувних галузей і має намір витратити частину Гранту для платежів за консультаційні послуги.

Консультаційні послуги (надалі – Послуги) включатимуть надання допомоги у вигляді юридичної консультації та доопрацювання проект Закону України № 6229 «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» з урахуванням позицій усіх зацікавлених сторін, юридичний супровід вказаного документу до моменту його підписання Президентом України.

Режим надання послуг – часткова зайнятість. Обсяги надання послуг з вимогами щодо часових обмежень будуть щомісячно попередньо погоджуватись Замовником. Щомісячний обсяг надання послуг, а також часові обмеження на їх надання, може корегуватись Замовником.

Виконання завдання орієнтовно триватиме до грудня 2018 року.

Консультант працюватиме в межах затверджених вимог до завдання, з текстом якого можна ознайомитись за наступним посиланням (А5-Вимоги до завдання).

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (надалі – Консультанти) висловити свою зацікавленість у наданні Послуг у формі резюме (українською чи англійською мовами). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію щодо відповідності своєї кваліфікації та досвіду для виконання Послуг.

Вимоги до кваліфікації зацікавлених консультантів наступні.

Консультант повинен відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

вища освіта ступеня магістра або спеціаліста юридичного фаху;

мінімум 5 років досвіду роботи в сфері права за останні 7 років;

знання нормативно-правового регулювання видобувних галузей (видобуток і транспортування корисних копалин державного значення) в Україні;

вільне володіння письмовою та усною українською мовою та однією з офіційних мов ЄС на рівні не нижче intermediate.

Відповідність Консультанта наступним кваліфікаційним вимогам буде розглядатись Замовником, як перевага:

досвід організації та ведення та/чи супроводу проектів та/чи консультування господарської діяльності у видобувних галузях;

знання дозвільної системи та системи звітності у видобувних галузях в Україні;

знання директив ЄС, які регулюють питання, найбільш тісно по’вязані зі сферою регулювання Законопроектом;

знання нормативно-правової бази інших країн, яка регулює питання, найбільш тісно по’вязані зі сферою регулювання Законопроектом;

досвід супроводження розгляду Верховною Радою України законопроектів;

вільне володіння англійською мовою.

Зацікавлені консультанти мають звернути увагу на параграф 1.9 „Керівництва: відбір та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку”, опублікованого Світовим банком у січні 2011 року зі змінами від липня 2014 року, що визначає політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.

Відбір консультантів здійснюватиметься за процедурою відбору індивідуальних консультантів (IC), за правилами встановленими у вищевказаному Керівництві.

Зацікавлені консультанти можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче адресою з 10:00 до 18:00 окрім вихідних днів.

Висловлення зацікавленості слід направляти електронною поштою за наведеною нижче адресою до 17:00 (за місцевим часом) 25 липня 2018 року.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України
Україна, м. Київ,

Контактна особа:      Віктор Ющенко
Телефон:    + 38 (044) 2063710
Ел.пошта:   [email protected], копія [email protected] та [email protected]

В темі листа необхідно зазначити номер завдання згідно з Запитом листів до висловлення зацікавленості.