2021-02-22

Нафтогаз шукає партнерів щодо екологічного поводження з відходами буріння

Нафтогаз знаходиться у пошуку нових екологічних технологій для мінімізації впливу своєї діяльності на довкілля. Про це повідомляє ExPro Consulting, посилаючись на заяву на сторінці дивізіону Нафтогаз Розвідка та Видобування в мережі Facebook.

За виробничими планами упродовж 2021 року заплановано спорудження нових свердловин. Для виконання взятих зобов’язань з екологічної безпеки в Нафтогазі шукають досвідченого партнера, що запропонує сучасний підхід до утилізації відходів буріння.

Компанії-партнери мають здійснювати транспортування, перероблення та утилізацію відповідного класу відходів, можливість запропонувати і технологічний регламент щодо поводження з відходами буріння. А також мати відповідний досвід роботи або ж  виробляти чи постачати обладнання для осушування таких відходів та очищення рідкої фази.

«Ми намагаємося гармонізувати інтереси бізнесу та держави з екологічними й соціальними інтересами суспільства. У нас розроблено та затверджено екологічну політику, також ми неухильно дотримуємося Закону України «Про відходи». Тому шукаємо партнерів, що зможуть забезпечити процес утилізації відходів буріння відповідно до наших вимог і вимог законодавства. Пропозиції «просто вивезти відходи на полігон» нас не цікавлять. Важливо, щоб зі свердловини виїжджали осушені відходи, тоді ми будемо впевненими в екологічності процесу та збереженні довкілля», – цитує ExPro Олександра Потернака, директора з буріння АТ «УкрГазВидобування».