2021-02-22

ІФНТУНГ і «Акредитація освітніх програм третього рівня вищої освіти. Дослідницька доброчесність»

Науковці ІФНТУНГ – доц. кафедри підприємництва та маркетингу Сергій Побігун,  доцент кафедри туризму Олена Побігун  та доц. кафедри екології Теодозія Яцишин взяли участь у програмі підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти і наукових установ України «Акредитація освітніх програм третього рівня вищої освіти. Дослідницька доброчесність». Про це повідомляється насайті вищого навчального закладу. 

Всеукраїнський захід, який відбувся за організації Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» та Громадської організації «Інноваційний університет», мав на меті розвиток складових професійних компетенцій педагогічних та​​​​​​​ науково-педагогічних працівників щодо реалізації вимог Закону України «Про вищу освіту» та Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

Яз зазначається у повідомленні, учасники заходу мали можливість познайомитись з основними моделями та кращими практиками докторської підготовки в Європейському просторі вищої освіти та країнах Північної Америки, поглибити свої професійні компетенції, як наукових та науково-педагогічних працівників, у застосуванні в своїй науковій та викладацькій діяльності принципів дослідницької доброчесності, обговорити актуальні проблеми та подискутувати з маститими спікерами.

На обговорення були винесені актуальні теми. Відбулась панельна дискусія  «Докторська підготовка: сучасні моделі та кращі практики», були проведені проблемна1 лекція «Національний репозиторій академічних текстів» та тренінг «Дослідницька доброчесність: Praemonitus praemunitus» тощо.

По завершенні 23 березня 2021 року всіх етапів програми ( ІІ етап, заочний (11.02.2021-21.03.2021) – виконання індивідуальних завдань за місцем основної роботи; ІІІ етап, очно-дистанційний (22.03.2021-23.03.2021) – підведення підсумків, публічний захист) за умови успішного захисту учасники отримають сертифікат.