2018-03-12

Держгеонадра планують найближчим часом розпочати процедуру продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів

Державною службою геології та надр України, з метою забезпечення прозорості, відкритості та добросовісної конкуренції під час продажу на аукціонах спеціальних дозволів на користування надрами, доопрацьовано, розроблений Держгеонадрами, пілотний проект із запровадження порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів.

05 березня 2018 року в Держгеонадрах проведено робочу зустріч з представниками ProZorro.Sale на якій обговорено ключові питання функціонування електронної системи з продажу спеціальних дозволів на користування надрами в режимі он-лайн.

Нова система онлайн-аукціонів дозволить якісно та оперативно обслуговувати потенційних надрокористувачів, які звернуться до відомства за отриманням спеціального дозволу.

Система електронних торгів працюватиме в режимі реального часу для  необмеженого кола осіб. Крім того, буде здійснюватися збір, візуалізація та зберігання інформації про об’єкти торгів, проводитиметься авторизація учасників торгів, а також надання, зіставлення і прийняття їх цінових пропозицій.

Електронний формат зможе залучити максимальну кількість учасників. Будь-який користувач мережі Інтернет матиме можливість спостерігати за процесом розпорядження надрами, які є власністю українського народу.

Тимчасовий порядок проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів