Про нас

Веб-сайт GEOnews.com.ua є одним з напрямків діяльності Всеукраїнської громадської організації «Ноосфера» (ВГО «Ноосфера»), основне завдання якого – оперативне розповсюдження новин надрокористування, геологорозвідувальної галузі,  геологічної науки та суміжних з нею галузей народного господарства.

Всеукраїнська громадська організація «Ноосфера» – це неприбуткова організація, яка сприяє розвитку і поширенню інформаційного простору і поліпшенню стану інформування суспільства з питань геологічного вивчення надр, надро- і природокористування, екології, поширенню інформації про геологорозвідувальну галузь як невід'ємну частину економіки України.

ВГО «Ноосфера» проводить спеціалізовані заходи (семінари, конференції, виставки), здійснює видавничу діяльність (ВГО «Ноосфера» – засновник журналів «Надрокористування. Продуктивний горизонт» , «Альтернативні джерела енергії»). За сприяння ВГО «Ноосфера» створено цикл відеосюжетів «Геологічні пам'ятники України».

ВГО «Ноосфера» здійснює свою діяльність з 2003 року, офіс організації знаходиться в Києві (04114, вул. Автозаводська, 78А).