Науково-практична нарада «Сировинна база для виробництва фарфору, фаянсу, будівельної кераміки та скла. Розвиток керамічного виробництва»

Дата проведення Початок: 2008-10-06
Кінець: 2008-10-10
Місце проведення смт.Гурзуф, АР Крим, Українa
Організатор Міністерство охорони навколишнього природного середовища України; Державна геологічна служба; Північне державне регіональне геологічне підприємство «Північгеологія»; Український державний геологорозвідувальний інститут; Спілка геологів України
Опис

Організаційний комітет запрошує Вас взяти участь у роботі науково-практичній нараді геологів-виробничників, геологів-науковців, спеціалістів і керівників підприємств з виробництва фарфору і фаянсу, санітарно-будівельної кераміки, майоліки і скляної промисловості.

До розгляду пропонуються такі питання:

1. Баланс запасів України щодо сировини для виробництва кераміки і скла, перспективи нарощування мінерально-сировинної бази: польовий шпат, каолін, вогнетривкі глини, кварцові піски, бентоніт, доломіт та ін.
2. Вимоги державних стандартів до якості сировини та технічні умови на окремі родовища.
3. Сировинна база керамічної та склової промисловості Європи і світу. Тенденції розвитку мінеральної сировинної бази, потреб у сировині. Міжнародна торгівля.
4. Законодавство України щодо геологічного вивчення надр, їх геолого-економічної оцінки, розробки родовищ корисних копалин.
5. Можливості виробників сировини України і зарубіжних країн.
6. Технології збагачення сировини, необхідність і перспективи удосконалення технології збагачення для покращення продукції.
7. Екологічні аспекти розвитку гірничо-видобувної промисловості.
8. Круглий стіл з питань підготовки мінерально-сировинної бази.

Місце проведення конференції:
Нарада відбудеться на базі пансіонату „Геолог" за адресою АР Крим , смт. Гурзуф, вул. Геологів, 7.

Заявку можна подати:
по т/факсу (044) 576 20 52
або e-mail: [email protected]

Більше інформації, а також бланк заявки можна знайти на сайті ПДРГП «Північгеологія» у розділі новини: http://www.pgeology.com.ua.