Міжнародна наукова конференція "Проблеми стратиграфії кам’яновугільної системи", присвячена 100-літтю з дня народження професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ольгерда Леонардовича ЕЙНОРА

Дата проведення Початок: 2008-04-16
Кінець: 2008-04-17
Місце проведення м. Київ, Україна
Організатор Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Інститут геологічних наук НАН України; Державна геологічна служба України ЗАТ «Концерн НАДРА»; Спілка геологів України
Опис

Міжнародна наукова конференція відбудеться в рамках IV з’їзду геологів України, який буде проходити 15 квітня 2008 року в «Українському домі».

Засідання відбудеться у залах засідань Інституту геологічних наук НАН України (вул. О. Гончара, 55 б ) та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

16 квітня будуть заслухані доповіді про наукову спадщину О.Л. Ейнора, спогади колег та учнів. Буде обговорено широке коло проблем регіональної геології і металогенії, а також результати наукових досліджень кам’яновугільної системи: палеонтології, стратиграфії, палеогеографії, корисних копалин.

Офіційні мови конференції – українська, російська, англійська

Матеріали конференції буде опубліковано у збірнику наукових праць.

17 квітня буде організовано відвідання місця поховання О.Л. Ейнора, екскурсію по Києву, прогулянку по Дніпру.

Оскільки міжнародна наукова конференція проводиться в рамках IV з’їзду геологів України, запрошуємо її учасників взяти активну участь у роботі цього форуму.

Заявки на участь у конференції з обов’язковим зазначенням назви доповіді та необхідності бронювання місця в готелі прохання надсилати на адресу оргкомітету:

03022 Київ, вул. Васильківська, 90 Геологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Огарю Віктору Володимировичу, E-mail: [email protected]

Кінцевий термін подання заявок для участі у конференції – 29 лютого, рукописів для публікації – 10 березня 2008 року.

Реєстраційний внесок у розмірі 100 грн. вноситься під час реєстрації і включає отримання опублікованих матеріалів конференції а також участь у всіх заходах та екскурсіях.

Детальніше на сайті: http://www.geol.univ.kiev.ua/ua/conf/2008_eynor/.