Argentina Mining 2021 Salta

Argentina Mining 2021 Salta

Дата проведення Початок: 2021-08-25
Кінець: 2021-08-27
Місце проведення Аргентина, Сан-Хуан, центр конвенцій Guillermo Barrena Guzman та виставковий центр Jose Amadeo Conte Grand
Організатор
Опис

Міжнародна виставка Argentina Mining - оптимістичний погляд у майбутнє гірничодобувної промисловості не тільки Аргентини, але Латинської Америки. Виставка проводиться з 1996 року 1 раз на 2 роки.

У роботі виставки Argentina Mining 2021 на площі 4000 кв. м взяли участь 800 компаній з 30 країн світу і понад 2700 відвідувачів-фахівців.

Гірничодобувний ринок Аргентини продовжує зростати. І виставка Argentina Mining збирає в одному місці фахівців гірничодобувної галузі для представлення продукції, інновацій та послуг.

Метою виставки Argentina Mining є розширення наукових і прикладних досліджень в різних галузях геології, інновації в геології, обмін думками і дискусії геологів Аргентини і колег з інших країн, нове в області басейнів залягання вуглеводнів, їх експлуатація і точне визначення їх резервів, підвищення пріоритету геології в гірничодобувній галузі в світлі зростання її ролі в економіці Аргентини. 

Детальніше про захід та реєстрацію за посиланням