SIVI 2020

Всесвітній тиждень води у Стокгольмі, Швеція

Дата проведення Початок: 2021-08-23
Кінець: 2021-08-27
Місце проведення Швеція, м. Стокгольм, Tele2 Arena
Організатор SIWI Stockholm International Water Institute
Опис

Всесвітній тиждень води World Water Week in Stockholm 2021 пройде з 23 по 27 серпня в Стокгольмі (Швеція) і стане щорічним координаційним центром з питань водних ресурсів на землі.

У програмі події церемонія нагородження Стокгольмською премією з водних ресурсів. У 2021 році Всесвітній тиждень води буде присвячено темі «Вода і зміна клімату - прискорення дій».

Всесвітній тиждень води, багата і унікальна історія якого налічує 29 років, перетворилася в найвпливовіший, інноваційний і динамічний рух у світі, спрямований на вирішення глобальних водних проблем.

Всесвітній тиждень води організовано Стокгольмським міжнародним інститутом водних ресурсів (SIWI) і проводиться щорічно в Стокгольмі, Швеція. Він був координаційним центром з глобальних водних проблем з 1991 року.
Це перш за все досвід спільного навчання, що надає унікальний форум і можливість для полегшення обміну думками, досвідом і практикою між наукою, бізнесом, політикою і громадянським суспільством.

Всесвітній тиждень води в цифрах: понад 4000 осіб з 130 країн. 6-денна програма, що складається з 270 сесій, мережевих і соціальних заходів. Двома головними подіями заходу стали церемонія вручення Стокгольмської премії в галузі водних ресурсів та міжнародний фінал Стокгольмської юніорської премії в галузі водних ресурсів, а також церемонія вручення видатних досягнень. 

Детальніше за посиланням