2018-01-24

За 2017 рік Держгеонадра схвалили більше 300 протоколів ДКЗ України

- Робоча група з розгляду протоколів Державної комісії України по запасах корисних копалин (далі ДКЗ) створена при Державній службі геології та надр України за 2017 рік розглянула та схвалила більше 300 протоколів, це означає, що більше як 300 надрокористувачів захистили та затвердили запаси корисних копалин. 

В кінці січня ми плануємо розглянути майже 50 протоколів. Шляхом даної експертизи, яку проводить Державна комісія по затвердженню запасів корисних копалин здійснюється апробація та затвердження корисних копалин,  - заявив нинішній очільник Держгеонадр Олег Кирилюк. 
Також в Держгеонадрах повідомляють, що тільки на останньому засіданні Робочої групи, яке відбулось 27 грудня 2017 року було схвалено більше, як 50 протоколів ДКЗ. 

Довідка. 
Державна комісія України по запасах корисних копалин (ДКЗ) проводить державну експертизу матеріалів геолого-економічної оцінки запасів родовищ корисних копалин, узагальнює практику застосування законодавства з питань, що входять до її компетенції, розробляє пропозиції щодо його вдосконалення.
Головними завданнями ДКЗ України є встановлення кондицій на мінеральну сировину для обчислення запасів корисних копалин у надрах та прийняття рішень щодо кількості, якості та ступеня вивченості запасів розвіданих родовищ корисних копалин і стану підготовленості їх до промислового освоєння.