2018-03-13

В 2018 році всі аукціони проводитимуться в режимі онлайн – Олег Кирилюк

На сьогодні в Держгеонадрах доопрацьовано та розроблено пілотний проект із запровадження порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів. 

05 березня 2018 року в Держгеонадрах проведено робочу зустріч з представниками ProZorro.Sale на якій обговорено ключові питання функціонування електронної системи з продажу спеціальних дозволів на користування надрами в режимі он-лайн.

Керівник Держгеонадр Олег Кирилюк запевняє, що дана система забезпечить максимальний рівень прозорості, відкритості та добросовісної конкуренції під час продажу на аукціонах спеціальних дозволів на користування надрами, а також забезпечить новий рівень якості обслуговування потенційних надрокористувачів:

- Нова система онлайн-аукціонів дозволить якісно та оперативно обслуговувати потенційних надрокористувачів, які звернуться до відомства за отриманням спеціального дозволу. Реалізація пілотного проекту від Держгеонадр дасть можливість скоротити візити в службу до одного разу - лише за отриманням спеціального дозволу. Нашою першочерговою задачею, як держоргану, є забезпечення відкритості та прозорості при наданні адміністративних послуг», - повідомив Голова відомства.

Для участі у аукціоні претендентам треба буде: зайти на сайт Держгеонадр, зареєструватись у спеціальному розділі та внести грошову заставу.   
Олег Кирилюк заявив, що  система електронних торгів працюватиме в режимі реального часу для необмеженого кола осіб.

- В режимі реального часу буде здійснюватися збір, візуалізація та зберігання інформації про об’єкти торгів, проводитиметься авторизація учасників торгів, а також надання, зіставлення і прийняття їх цінових пропозицій. Електронний формат зможе залучити максимальну кількість учасників. Будь-який користувач мережі Інтернет матиме можливість спостерігати за процесом розпорядження надрами, які є власністю українського народу,- додав очільник Держгеонадр.