2018-06-12

Олег Кирилюк повідомив представникам Посольства США про законодавчі зміни в сфері надрокористування

11 червня відбулась робоча зустріч очільника Держгеонадр Олега Кирилюка з представниками Посольства Сполучених Штатів Америки. 

В рамках зустрічі керівник Держгеонадр детально розповів про зміни до діючих постанов № 615 та № 594.

«Останні зміни, які прийняв Уряд стосувалися перш за все: відтермінування процедури отримання екологічного висновку до 1 січня 2019 року, скасування  процедури апробації запасів корисних копалин, скорочення терміну погодження з органами місцевого самоврядування до 45 днів, скасування погоджень органів місцевого самоврядування на шельфі  Чорного моря», - закцентував увагу представників США Олег Кирилюк.

На що дипломати амбасади США подякували за детальну та змістовну інформацію.

Також Кирилюк анонсував проведення прозорих аукціонів, як по 40 ділянкам  вуглеводнів, так і по півсотні інших корисних копалин вже найближчим часом. І зазначив: 

«Держгеонадра вперше за багато років розпочали активний пошук інвесторів для видобувної галузі. На сьогодні ми відкрили доступ до матеріалів, в яких міститься достатня геоінформація для прийняття рішень потенційними надрокорстувачами, і попросив донести отриману інформацію до зацікавлених американських компаній».

Наприкінці зустрічі американські дипломати були запрошені на щорічний «Міжнародний геологічний форум», який відбудеться з 18-23 червня в м. Одеса.