2018-03-12

Держгеонадра через 90 днів проведе перший аукціон в 2018 році

Державна служба геології та надр України готується до І аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Вже в березні планується розміщення оголошення про проведення у 2018 році першого аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надрами (не пізніше ніж за 90 календарних днів до дня проведення згаданого аукціону) в газеті "Урядовий кур'єр" та на офіційному веб-сайті відомства. - Держгеонадра підготувала перелік ділянок надр із 13 спеціальних дозволів, які планується виставити на аукціон з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, - зазначив Олег Кирилюк тимчасово виконуючий обов’язки Голови.

Також, в Службі повідомили, що на перший аукціоні з продажу спеціальних дозволів на користування надрами в 2018 році не будуть включені ділянки на користування нафтогазоносними надрами, адже згідно абзацу 3 статті 14 Закону України «Про нафту і газ» надання спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами здійснюється з урахуванням результатів оцінки впливу на довкілля. 18 грудня 2017 року введено в дію Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» згідно якого, надання спецдозволу у користування здійснюється з урахуванням результатів оцінки впливу на довкілля.

Нагадаємо, Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів і який реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

З 25 травня 2017 року тимчасово виконуючий обов’язки Голови Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк.