ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 лютого 2007 р. № 231

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Міжвідомчу координаційну раду з питань виконання
Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні
р. Тиси у Закарпатській області на 2006—2015 роки

 

1. Міжвідомча координаційна рада з питань виконання Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиси у Закарпатській області на 2006—2015 роки (далі — Міжвідомча рада) є консультативно-дорадчим органом при Кабінеті Міністрів України.

Міжвідомча рада у своїй діяльності керується Конституцією та законами України,  указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.

2. Основними завданнями Міжвідомчої ради є:

забезпечення координації роботи міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, пов’язаної з виконанням завдань Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиси у Закарпатській області на 2006—2015 роки
(далі — Програма);

аналіз стану виконання заходів Програми та подання Кабінетові Міністрів України пропозицій щодо черговості проведення робіт за окремими напрямами Програми та обсягів їх фінансування за рахунок коштів державного бюджету;

подання Кабінетові Міністрів України пропозицій щодо визначення шляхів прискорення створення цілісного комплексу захисних та регулюючих споруд у басейні р. Тиси для забезпечення захисту населених пунктів, виробничих об’єктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод та ство­рення безпечних умов для життєдіяльності населення;

аналіз проектів регіональних програм протипаводкового захисту в Закарпатській області та надання місцевим органам виконавчої влади рекомендацій щодо їх узгодження із заходами Програми.

3. Міжвідомча рада відповідно до покладених на неї завдань має право:

залучати до участі у своїй роботі працівників центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій за погодженням з їх керівниками;

утворювати в разі потреби для виконання покладених на неї завдань постійні або тимчасові робочі групи;

одержувати в установленому порядку від центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ та організацій інформацію, а від органів статистики – статистичні дані, необхідні для виконання покладених на неї завдань;

організовувати проведення конференцій, семінарів, нарад з питань, вирішення яких належить до її повноважень.

4. Роботою Міжвідомчої ради керує її голова, а в разі його відсутності — заступник голови.

Голова Міжвідомчої ради вносить у разі потреби зміни до її складу.

5. Основною формою роботи Міжвідомчої ради є засідання, які проводяться в міру потреби, але не рідше одного разу на квартал. У разі потреби голова Ради має право проводити її позачергове засідання.

Засідання Міжвідомчої ради є правоможним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини її членів. Веде засідання голова Ради, а в разі його відсутності — заступник голови.

6. Рішення Міжвідомчої ради приймається простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого.

Рішення оформляється протоколом, який підписується головуючим, відповідальним секретарем та усіма присутніми на засіданні членами Міжвідомчої ради.

7. Рішення Міжвідомчої ради, прийняті в межах її компетенції, є обов’язковими для розгляду центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

8. Забезпечення поточної роботи Міжвідомчої ради здійснює відповідальний секретар.

9. Міжвідомча рада має бланк із своїм найменуванням.

10. Організаційно-технічне забезпечення роботи Міжвідомчої ради здійснює Держводгосп.