X Міжнародна спеціалізована виставка Енергоефективність. Відновлюванана енергетика - 2017

Дата проведення Початок: 2017-11-07
Кінець: 2017-11-09
Місце проведення Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"
Організатор ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).
Опис

X Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2017» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно - енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 7 - 9 листопада 2017 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику.

Наша країна має вражаючий потенціал ринку регенеративної енергії та «зелених» проектів і має одну з найпрогресивніших законодавчих баз у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. За оцінками експертів, Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність» викликає величезну зацікавленість у професійного товариства, інвесторів і широкого кола фахівців.

Контакти:
тел.: (044) 201-1166, 206-8786
e-mail: [email protected]